Aktualności

Konsultacje Komisji Europejskiej – definicja MŚP

[więcej]

Szkolenie: Akredytywa – bezpieczna forma rozliczenia w handlu międzynarodowym, która rozwija nowe relacje biznesowe - 7 lutego

[więcej]

Zaproszenie do udziału w konferencji "Successful R&I in Europe: 9th European Networking Event", Düsseldorf, 15 – 16 marca 2018 r.

[więcej]

Szkolenie: Ochrona danych osobowych w działalności przedsiębiorcy - 1 lutego - BRAK WOLNYCH MIEJSC

[więcej]

Badanie panelowe Komisji Europejskiej n.t. wykorzystania elektronicznych dokumentów przewozowych przez MŚP

[więcej]

Relacja wideo z uroczystości Święta IPH

[więcej]

Warsztaty: Projektowanie Modeli Biznesowych Business Model Canvas - 14 grudnia - BRAK WOLNYCH MIEJSC

[więcej]

Warsztaty: Projektowanie Modeli Biznesowych Business Model Canvas

Kategoria
Szkolenia
Termin
2017-12-14 09:00 - 16:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Projektowanie Modeli Biznesowych Business Model Canvas”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 14 grudnia 2017 r. o godz. 9.00.

Warsztaty skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorców i menedżerów oraz startupów (nowo założonych firm).

Podczas warsztatów uczestnicy poznają i zastosują narzędzie ułatwiające zaprojektowanie modelu biznesowego dla istniejącej firmy lub nowego przedsięwzięcia (Business Model Canvas). Przygotują się do zaplanowania propozycji wartości, testowania hipotez strategicznych i stworzenia skalowalnego i powtarzalnego modelu biznesowego. Dowiedzą się jak rozwijać biznes i rozsądnie korzystać z dostępnego budżetu. Poznają zasady rozwijania biznesu opartego o oczekiwania klientów (Customer Development) koncentrującego rozwój na produktach i usługach za które chcą płacić klienci. Nauczą się podejmować decyzje dotyczące zwrotów strategicznych i doskonalenia modelu biznesowego.

Warsztaty poprowadzi Pan Tomasz KrzemińskiWłaściciel firmy XELLECT. Menedżer, konsultant, trener, specjalista w obszarze planowania strategicznego i rozwoju systemów zarządzania. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi w obszarach strategii organizacyjnych oraz performance management. Zajmuje się modelowaniem biznesu i jest zaangażowany w projekty związane z rozwojem innowacji oraz tworzeniem nowych przedsięwzięć biznesowych. Autor koncepcji wspierających zarządzanie: GO Model Canvas, Strategic Pathfinding.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Doświadczenie izby pokazuje jednak, że strategie działania muszą podlegać stałym modyfikacjom i aktualizacji w zależności od zmieniających się warunków dla prowadzenia biznesu i oczekiwań firm członkowskich IPH. Obecna, trudna sytuacja przedsiębiorstw związana ze światowym kryzysem ekonomicznym, stawia przed izbą nowe wyzwania związane z podejmowaniem takich działań, które mogą wpłynąć złagodzenie skutków kryzysu dla przedsiębiorców.