Aktualności

10-ta edycja Międzynarodowych Targów Opakowań – Packaging Innovations

[więcej]

Szkolenie: Ochrona własności intelektualnej w Chinach - 14 marca

[więcej]

Misja gospodarcza małopolskich przedsiębiorców do Kijowa - 18-20 kwietnia

[więcej]

Spotkania partnerskie w branży przemysłowej podczas targów Hannover Messe 2018 w Niemczech

[więcej]

Szkolenie: Nowe regulacje antykorupcyjne – wymogi i ryzyka dla firm - 7 marca

[więcej]

Zaproszenie do udziału w projekcie TETRAMAX

[więcej]

Konsultacje Komisji Europejskiej – definicja MŚP

[więcej]

Szkolenie: Akredytywa – bezpieczna forma rozliczenia w handlu międzynarodowym, która rozwija nowe relacje biznesowe - 7 lutego

[więcej]

Szkolenie: Ochrona danych osobowych w działalności przedsiębiorcy

Kategoria
Szkolenia
Termin
2018-02-01 09:00 - 16:15

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Ochrona danych osobowych w działalności przedsiębiorcy – stan obecny oraz zmiany po wejściu w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 1 lutego 2018 r. o godz. 9.00.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności do właścicieli, kadry kierowniczej, administratorów danych osobowych, administratorów bezpieczeństwa informacji i wszystkich osób odpowiedzialnych za przetwarzanie danych osobowych w firmie.

Celem szkolenia jest omówienie aktualnych obowiązków przedsiębiorców w zakresie ochrony danych osobowych i ich przetwarzania wynikających z obowiązującego prawa oraz wyjaśnienie nadchodzących zmian wprowadzonych nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE). Nowe regulacje nie tylko zwiększają wymagania, ale również wprowadzają liczne nowe rozwiązania, w tym surowe kary pieniężne dla przedsiębiorców za nieprzestrzeganie przepisów. Praktyczne informacje poruszane podczas szkolenia pomogą przedsiębiorcom na przygotowanie się i dostosowanie działalności do nowych wymogów.

Nowe prawo będzie egzekwowane od 25 maja 2018 r.

W tym dniu Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, tzw. RODO stanie się uniwersalną dla wszystkich krajów członkowskich normą prawną w kwestii ochrony danych osobowych.

Szkolenie poprowadzi Pan mec. Robert Konik – Radca prawny. Od 10 lat wspólnik kancelarii radców prawnych Magdalena Konik & Robert Konik MRK Radcowie Prawni s.c. w Krakowie. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa obrotu gospodarczego, prawa spółek handlowych, inwestycji budowlanych i projektowania, prawa uczciwej konkurencji i reklamy oraz zagadnień ochrony danych osobowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Doświadczenie izby pokazuje jednak, że strategie działania muszą podlegać stałym modyfikacjom i aktualizacji w zależności od zmieniających się warunków dla prowadzenia biznesu i oczekiwań firm członkowskich IPH. Obecna, trudna sytuacja przedsiębiorstw związana ze światowym kryzysem ekonomicznym, stawia przed izbą nowe wyzwania związane z podejmowaniem takich działań, które mogą wpłynąć złagodzenie skutków kryzysu dla przedsiębiorców.