Aktualności

Konferencja "Successful R&I in Europe: 10th European Networking Event", Düsseldorf, 14 – 15 luty 2019 r.

[więcej]

Otwarcie Oddziału Terenowego Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców w Krakowie

[więcej]

Panel dyskusyjny „Mediacja i jej korzyści z różnych perspektyw” - 13 grudnia

[więcej]

Święto Izby Przemysłowo - Handlowej 2018

[więcej]

Spotkania biznesowe branży wody i systemów nawadniania podczas targów SMAGUA 2019 – SARAGOSSA, HISZPANIA.

[więcej]

Wchodzi w życie ustawa o sukcesji. Łatwiejsza zmiana pokoleniowa w firmach

[więcej]

Szkolenie: Wprowadzanie kosmetyków do obrotu na rynku polskim i unijnym – nadchodzące zmiany i dotychczasowa praktyka - 6 grudnia

[więcej]

Szkolenie: Model biznesowy internacjonalizacji wraz z wdrożeniem strategicznym na rynkach zagranicznych - 13 grudnia

[więcej]

Polski przedsiębiorca na rynku austriackim – zagadnienia praktyczne

Kategoria
Szkolenia
Termin
2018-10-11 09:30 - 13:30

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Polski przedsiębiorca na rynku austriackim – zagadnienia praktyczne”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 11 października 2018 r. o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, zamierzających zawierać umowy z partnerami austriackimi, a także do przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w Austrii, zainteresowanych informacjami nt. rynku austriackiego, podmiotów wspierających oraz różnic kulturowych.

Celem szkolenia jest omówienie praktycznych aspektów rozpoczynania działalności gospodarczej i zawierania umów z austriackimi kontrahentami oraz delegowania pracowników z uwzględnieniem specyfiki austriackiego rynku pracy.

Nasi eksperci przekażą Państwu niezbędną wiedzę, aby móc zaplanować swoją działalność, pozyskać pierwszych partnerów dla biznesu oraz efektywnie stawiać pierwsze kroki w Austrii.

Szkolenie poprowadzi:

Pani Dr Magdalena Makieła, adwokat specjalizujący się w problematyce prawa gospodarczego oraz mediator w sprawach gospodarczych.

Pani Anna Stokłosa LL.M (Waszyngton), radca prawny. Specjalista prawa pracy, w szczególności tematyki związanej z delegowaniem pracowników i zatrudnianiem cudzoziemców.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Doświadczenie izby pokazuje jednak, że strategie działania muszą podlegać stałym modyfikacjom i aktualizacji w zależności od zmieniających się warunków dla prowadzenia biznesu i oczekiwań firm członkowskich IPH. Obecna, trudna sytuacja przedsiębiorstw związana ze światowym kryzysem ekonomicznym, stawia przed izbą nowe wyzwania związane z podejmowaniem takich działań, które mogą wpłynąć złagodzenie skutków kryzysu dla przedsiębiorców.