Aktualności

CERIecon Playpark – III nabór do projektu - Wsparcie dla startapów

[więcej]

Spotkanie informacyjne "Prawo do Przedsiębiorczości" - Tarnów, 10 października

[więcej]

Spotkania biznesowe w branży spożywczej podczas targów SIAL Paris 2018

[więcej]

Polski przedsiębiorca na rynku austriackim – zagadnienia praktyczne - 11 października

[więcej]

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące działania Bony na innowacje dla MŚP - 4 października

[więcej]

Spotkania biznesowe z przedsiębiorcami ukraińskimi - 5 października

[więcej]

Giełda kooperacyjna podczas VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

[więcej]

Akredytywa – bezpieczna forma rozliczenia w handlu międzynarodowym, która rozwija nowe relacje biznesowe

Kategoria
Szkolenia
Termin
2017-11-16 10:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Akredytywa – bezpieczna forma rozliczenia w handlu międzynarodowym, która rozwija nowe relacje biznesowe”. Szkolenie odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 16 listopada 2017 r. o godzinie 10.00.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Rozwoju Gospodarczego.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli firm z sektora MŚP, w tym w szczególności do pracowników działów eksportu i importu, handlowców  oraz osób zajmujących się negocjacjami umów w handlu zagranicznym. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznych wskazówek na temat tego jak ustalać warunki akredytywy, ograniczając koszty i eliminując ryzyko.

Szkolenie poprowadzi:

Pani Agata Dybiec –  starszy specjalista ds. akredytyw.
Z pasją i zaangażowaniem zajmuje się obsługą akredytyw od prawie trzech dekad. Doświadczenie zdobywała w Banku Handlowym w Warszawie S.A. zajmując się obsługą klienta strategicznego, od 18 lat zajmuje się obsługą akredytyw eksportowych w Raiffeisen Bank Polska S.A.  Odbyła wiele szkoleń wewnętrznych organizowanych przez RBPL S.A. jak i zewnętrznych  m.in. organizowanych przez Związek Banków Polskich oraz ICC Polska. Przeprowadziła wiele szkoleń nt. akredytyw organizowanych wspólnie z jednym z największych przewoźników morskich Maersk Polska, a także z firmą szkoleniową ABC Sikorski.

UWAGA BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                          
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

plakat stp

 
 

Wspierane przez iCagenda

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Doświadczenie izby pokazuje jednak, że strategie działania muszą podlegać stałym modyfikacjom i aktualizacji w zależności od zmieniających się warunków dla prowadzenia biznesu i oczekiwań firm członkowskich IPH. Obecna, trudna sytuacja przedsiębiorstw związana ze światowym kryzysem ekonomicznym, stawia przed izbą nowe wyzwania związane z podejmowaniem takich działań, które mogą wpłynąć złagodzenie skutków kryzysu dla przedsiębiorców.