Szkolenie: Lider innowacji – jak skutecznie wdrażać wyniki projektów badawczych prowadzonych w konsorcjach - ZMIANA TERMINU – 25 maja

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Lider innowacji – jak skutecznie wdrażać wyniki projektów badawczych prowadzonych w konsorcjach”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 25 maja 2017 r. o godz. 9.30 (nowy termin).

Szkolenie (realizowane w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji) skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców zainteresowanych tematem. Szkolenie ma odpowiedzieć uczestnikom na najbardziej kluczowe pytania dotyczące form, zasad, procedur i najlepszych przykładów zarządzania kapitałem intelektualnym w swojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem budowy strategii innowacyjnej.

Ważnym elementem szkolenia będzie pokazanie przedstawicielom przedsiębiorstw potencjału instytucji naukowych, który służyć może budowie pozycji konkurencyjnej firm dzięki realizacji wspólnych projektów B i R.

Prowadzenie projektów partnerskich wymaga odpowiedniego przygotowania, przede wszystkim w aspekcie podziału kosztów i ryzyk, ale też potencjalnych zysków z komercyjnego wdrożenia wyników projektów, stąd na szkoleniu nie zostaną pominięte elementy konstrukcji umowy konsorcjum z uwzględnieniem regulacji odnoszących się do obrotu prawem własności intelektualnej.

Szkolenie poprowadzi Pan Kamil Kipiel – Prezes Zarządu Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o. odpowiedzialny za wdrażanie projektów innowacji technologicznych przede wszystkim w obszarze branż bio-med.-farma. Pierwszy koordynator Klastra Life Science Kraków (obecnie członek Prezydium Rady Klastra), a także ekspert zewnętrzny Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Projektów Europejskich (2009 – 2013).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy