Spotkanie nt. możliwości współpracy biznesowej z Indonezją i Myanmarem – 24 maja

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie, EU-Indonesia Business Network, Eurocham Myanmar oraz EU Asia Business Link serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne nt. możliwości biznesowych dla firm polskich w Indonezji i Myanmarze (Opportunities for Polish enterprises in Indonesia and Myanmar), które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie 24 maja w godzinach 9.00 -12.00.

Celem spotkania jest przybliżenie małopolskim przedsiębiorstwom zarówno kultury biznesowej, jak i perspektywicznych dla współpracy branż gospodarek obu krajów. Dokładny zakres tematyczny prezentacji może być dostosowany do potrzeb uczestników i reprezentowanych przez nich dziedzin działalności gospodarczych. Poniżej załączamy zaproszenie, wraz ze szczegółowym programem, w którym przewidziane są wystąpienia ekspertów z Indonezji i Myanmaru, jak również Ambasadorów tych krajów oraz indywidualne konsultacje dla firm, którzy zgłoszą uprzednio taką potrzebę. Językiem spotkania będzie angielski.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowych informacji udzielają:
Małgorzata Rak
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 57 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Iwona Jordan
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 63                    
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

Info session Krakow