Szkolenie: Czechy i Słowacja: warunki prowadzenia działalności gospodarczej - 28 czerwca

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie oraz V4 Legal Kancelaria Radców Prawnych serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Czechy i Słowacja: warunki prowadzenia działalności gospodarczej”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 28 czerwca 2017 r., o godz. 9.00.

Szkolenie skierowane jest zarówno do przedsiębiorców już działających na rynku czeskim lub słowackim, jak również do tych, którzy dopiero planują rozwinąć swoją działalność u naszych sąsiadów.

W trakcie szkolenia uczestnicy uzyskają kompleksową informację nt. klimatu działalności gospodarczej w wymienionych krajach. Dowiedzą się na jakie bariery mogą natknąć się polscy przedsiębiorcy oraz czy warto czy nie przenosić firmę za granice Polski. Szczegółowo omówione zostaną formalno-prawne aspekty zakładania, i prowadzenia działalności, różne jej formy, kwestie obciążeń podatkowych: PIT, CIT, VAT, zagadnienie podwójnego opodatkowania, ceny transferowe oraz ZUS.

Szkolenie poprowadzi:
Pan Miroslav Sperka LL.M adwokat i partner V4 legal – międzynarodowego zespołu kancelarii adwokackich oferujących kompleksowe usługi i doradztwo prawne dla firm działających na terenie Słowacji, Czech oraz Polski.Pan Sperka świadczy usługi doradztwa w zakresie międzynarodowego planowania podatkowego, prawa podatkowego, fuzji i przejęć, znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji, prawa finansowego, prawa energetycznego, prawa korporacyjnego, prawa umów oraz prawa IT.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy