Z Małopolski do Wietnamu – misja biznesowa dla przedsiębiorców

Chciałbyś wejść na rynki zagraniczne i znaleźć nowych partnerów do biznesu? Weź udział w misji biznesowej do Wietnamu. Już w listopadzie tego roku!

Małopolscy przedsiębiorcy, którzy myślą o ekspansji na zagraniczne rynki, będą mogli skorzystać
z biznesowego wyjazdu organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu i Ministerstwo Rozwoju.

Misja trwać będzie cztery dni, w terminie od 27 do 30 listopada 2017r. Przeznaczona jest zarówno dla firm, które chcą rozpocząć działalność eksportową na tym rynku, jak i dla tych, którzy planują ją rozszerzyć.

Podczas misji małopolscy przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Polsko-Wietnamskim Forum Biznesowym pod przewodnictwem Prezydenta RP oraz spotkaniu B2B z wietnamskimi firmami.

W programie misji przewidziano też spotkanie w Biurze Handlowym PAIH w Ho Chi Minh City
i, w zależności od profilu firmy, w jednym z parków technologicznych na terenie miasta.

Organizatorzy wyjazdu pokrywają koszty organizacji Forum, spotkań w formule B2B, transportu lokalnego oraz przygotowania i wydania wspólnego katalogu uczestników misji.

Koszty przelotu, zakwaterowania, ubezpieczenia i koszty związane z pobytem w Wietnamie przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i udział w misji do Wietnamu. Wyjazd stanowi doskonałą okazję do nawiązania współpracy handlowej z partnerami azjatyckimi, zwiększenia eksportu i rozwoju inwestycji na jednym z najbardziej chłonnych i perspektywicznych rynków Azji.

Rekrutacja do udziału w misji biznesowej trwa do 27 października 2017 r. i wymaga wysłania karty zgłoszeniowej do p. Katarzyny Rosińskiej.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub Centrum Business in Małopolska (tel. 12 617 66 47).