Szkolenie: Zmiany w podatku VAT oraz CIT/PIT od 1 stycznia 2018 r. – co czeka podatników w 2018 r. - 29 listopada - BRAK WOLNYCH MIEJSC


Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza na szkolenie pt. „Zmiany w podatku VAT oraz CIT/PIT od 1 stycznia 2018 r. – co czeka podatników w 2018 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 29 listopada 2017 r., o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, pracowników działów księgowych, podatkowych i finansowych oraz innych osób zajmujących się na co dzień rozliczaniem podatków.

Jak wynika z planów Ministerstwa Finansów rok 2018 będzie rokiem dużych zmian zarówno w podatkach dochodowych jak i podatku od towarów i usług. Cel zmian w obu podatkach jest w zasadzie zbieżny - zmiany mają przynieść uszczelnienie systemu podatkowego, ograniczenie wyłudzeń i zamknięcie drogi do niektórych „optymalizacji” podatkowych.

Celem szkolenia jest omówienie zmian, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2018 r. oraz zmian projektowanych będących obecnie w trakcie procesu legislacyjnego.

Szkolenie poprowadzi Pani Justyna Zając-Wysocka – radca prawny, doradca podatkowy, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego i członek zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych Sp. z o.o. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Interesuje się również opodatkowaniem spółek kapitałowych oraz procedurą sądowo-administracyjną.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 250 zł + 23% VAT (307,50 zł).
Firmy członkowskie IPH otrzymują 20% zniżki
– koszt udziału wynosi 200 zł +23% VAT (246 zł.)

Cena szkolenia obejmuje:
- udział w szkoleniu
- materiały szkoleniowe
- przerwy kawowe, poczęstunek (kawa, herbata, napoje, ciastka, kanapki)
- zaświadczenie o uczestnictwie.

Ilość miejsc ograniczona!
O przyjęciu zgłoszenia decyduje
otrzymanie formularza zgłoszeniowego i data wpływu opłaty!!!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz dokonanie opłaty za udział w szkoleniu na nr konta podanego w formularzu zgłoszeniowym.

UWAGA!!!
Nieobecność na szkoleniu nie uprawnia do zwrotu wcześniej wniesionej opłaty.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy