Zatrudnianie cudzoziemców z Ukrainy i Białorusi poprzez agencje pracy tymczasowej

Kategoria
Szkolenia
Termin
2017-10-25 09:00 - 13:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zatrudnianie cudzoziemców z Ukrainy i Białorusi poprzez agencje pracy tymczasowej”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 25 października br. o godz. 9.00.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, w szczególności do właścicieli firm oraz pracowników działów kadrowo-finansowych. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu formalno-prawnych aspektów  zatrudniania przez polskie firmy obcokrajowców zza wschodniej granicy.

Szkolenie poprowadzi:
Pan Andrzej Zacharzewski, adwokat, wspólnik Kancelarii Zacharzewski i Wspólnicy w Krakowie. Specjalizuje się m.in. w obsłudze prawnej międzynarodowych transakcji handlowych. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa imigracyjnego i prawa pracy. Reprezentował szereg firm i osób fizycznych w postępowaniach administracyjnych dotyczących pozwoleń na pracę cudzoziemców i ich pobytu czasowego w Polsce. Autor bloga o prawie pracy Prawo pracy w zarządzaniu zasobami ludzkimi www.prawodlahr.com.pl.pl.

W szkoleniu weźmie również gościnnie udział przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy, który przekaże przedsiębiorcom zatrudniającym cudzoziemców ogólne zalecenia PIP w tej tematyce.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA BRAK WOLNYCH MIEJSC

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda