• Webinar: Brexit jako wyzwanie dla firm - 18 listopada
  Webinar: Brexit jako wyzwanie dla firm - 18 listopada
  więcej
 • Konferencja online „Kadry Przyszłości. Kadry dla Przemysłu”
  Konferencja online „Kadry Przyszłości. Kadry dla Przemysłu”
  więcej
 • Organizacja pracy Biura Legalizacji Dokumentów Eksportowych
  Organizacja pracy Biura Legalizacji Dokumentów Eksportowych
  więcej
 • Apel 119 organizacji pracodawców i przedsiębiorców w sprawie zaniechania prac nad propozycją podwójnego opodatkowania spółek komandytowych
  Apel 119 organizacji pracodawców i przedsiębiorców w sprawie zaniechania prac nad propozycją podwójnego opodatkowania spółek komandytowych
  więcej
 • Stanowisko IPH w zakresie prac legislacyjnych zmierzających do podwójnego opodatkowania spółek komandytowych oraz list do Premiera RP od firmy ALSAL Sp. z o.o. Sp. K.
  Stanowisko IPH w zakresie prac legislacyjnych zmierzających do podwójnego opodatkowania spółek komandytowych oraz list do Premiera RP od firmy ALSAL Sp. z o.o. Sp. K.
  więcej
 • Warsztaty online: Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach
  Warsztaty online: Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach
  więcej
 • Webinar: Jak bronić cenę w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie
  Webinar: Jak bronić cenę w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Webinar: Wprowadzanie wyrobów budowlanych na rynek zgodnie z wymaganiami znaku CE oraz znaku budowlanego B

 Rezerwacja zakończona
 
28
znak_ce_flaga_ue
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-10-15 09:00 - 14:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Wprowadzanie wyrobów budowlanych na rynek zgodnie z wymaganiami znaku CE oraz znaku budowlanego B”, który odbędzie się w dniu 15 października 2020 r. w godz. 9.00 -14.00

Zaproszenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców produkujących i dystrybuujących (w tym importerów, pośredników, upoważnionych przedstawicieli) wyroby budowlane w Polsce i poza jej granicami.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z unijnymi regulacjami wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu oraz ze znowelizowanymi przepisami krajowymi, obowiązującymi od 31.12.2020 r.

Nowe wyroby budowlane czyli między innymi balustrady, kanały wentylacyjne, farby, okucia, beton towarowy wymagają oznakowania znakiem budowlanym B i wystawienia krajowej deklaracji właściwości użytkowych od 31 grudnia 2020 r.

W trakcie webinarium ekspert odpowie na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi:
Pan Paweł Piwowarczyk - specjalista w zakresie oznakowania CE i wyrobów budowlanych oraz właściciel firmy CERTIOS Centrum Edukacji Przedsiębiorcy. Od 13 lat zajmuje się tematyką wprowadzania wyrobów na rynek polski i europejski. W ciągu ostatnich 5 lat zrealizował projekty doradczo – szkoleniowe dla ponad 200 firm.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl logo.jpgparp.png