• Webinar: Brexit jako wyzwanie dla firm - 18 listopada
  Webinar: Brexit jako wyzwanie dla firm - 18 listopada
  więcej
 • Konferencja online „Kadry Przyszłości. Kadry dla Przemysłu”
  Konferencja online „Kadry Przyszłości. Kadry dla Przemysłu”
  więcej
 • Organizacja pracy Biura Legalizacji Dokumentów Eksportowych
  Organizacja pracy Biura Legalizacji Dokumentów Eksportowych
  więcej
 • Apel 119 organizacji pracodawców i przedsiębiorców w sprawie zaniechania prac nad propozycją podwójnego opodatkowania spółek komandytowych
  Apel 119 organizacji pracodawców i przedsiębiorców w sprawie zaniechania prac nad propozycją podwójnego opodatkowania spółek komandytowych
  więcej
 • Stanowisko IPH w zakresie prac legislacyjnych zmierzających do podwójnego opodatkowania spółek komandytowych oraz list do Premiera RP od firmy ALSAL Sp. z o.o. Sp. K.
  Stanowisko IPH w zakresie prac legislacyjnych zmierzających do podwójnego opodatkowania spółek komandytowych oraz list do Premiera RP od firmy ALSAL Sp. z o.o. Sp. K.
  więcej
 • Warsztaty online: Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach
  Warsztaty online: Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach
  więcej
 • Webinar: Jak bronić cenę w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie
  Webinar: Jak bronić cenę w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Webinar: „Zarządzanie ryzykiem walutowym. Zarządzanie wartością magazynu.”

 Rezerwacja zakończona
 
6
euro
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-10-12 11:00 - 12:30
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym webinarze z cyklu „Zarządzanie ryzykiem walutowym”. Webinar odbędzie się w dniu 12 października o godz. 11.00.

Poprowadzi go pan Jacek Maliszewski, Główny Ekonomista DMK Sp. z o.o.

Program:

 1. Przegląd rynków EUR/PLN, EUR/USD i USD/PLN – wszystkie trzy rynki (ok. 45 minut)
 2. Edukacja (ok. 45 minut): Zarządzanie wartością magazynu.
  Wielu importerów często popełnia błąd wybierając złą metodę zarządzania ryzykiem kursowym i cenowym. Inne ryzyko jest bowiem w sytuacji, gdy importer kupuje towar/surowiec/produkt na stok magazynowy (zapas), a inne ryzyko jest, gdy importer kupuje towar pod konkretne zamówienie od krajowego odbiorcy. Rozgranicznikiem tego ryzyka jest to, czy ustalona jest cena sprzedaży w kraju (konkretne zamówienie), czy też ta cena jest nieznana (zakup na stok magazynowy). W czasie webinaru ekspert pokaże, jak należy zarządzać ryzykiem w tych dwóch przypadkach - tak aby nie popełnić błędu i aby nie tracić pieniędzy w bezsensowny sposób.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do wydarzenia online.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl logo.jpgparp.png