• Akademia Menadżera Innowacji
  Akademia Menadżera Innowacji
  więcej
 • Konferencja
  Konferencja "Partnerstwo dla Innowacji" - 15 stycznia
  więcej
 • Konsultacje w sprawie zasad i wytycznych dotyczących wymiany danych między przedsiębiorstwami (B2B)
  Konsultacje w sprawie zasad i wytycznych dotyczących wymiany danych między przedsiębiorstwami (B2B)
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Szkolenie: Ochrona danych osobowych w działalności przedsiębiorcy

Kategoria
Szkolenia
Termin
2018-02-01 09:00 - 16:15

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Ochrona danych osobowych w działalności przedsiębiorcy – stan obecny oraz zmiany po wejściu w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 1 lutego 2018 r. o godz. 9.00.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności do właścicieli, kadry kierowniczej, administratorów danych osobowych, administratorów bezpieczeństwa informacji i wszystkich osób odpowiedzialnych za przetwarzanie danych osobowych w firmie.

Celem szkolenia jest omówienie aktualnych obowiązków przedsiębiorców w zakresie ochrony danych osobowych i ich przetwarzania wynikających z obowiązującego prawa oraz wyjaśnienie nadchodzących zmian wprowadzonych nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE). Nowe regulacje nie tylko zwiększają wymagania, ale również wprowadzają liczne nowe rozwiązania, w tym surowe kary pieniężne dla przedsiębiorców za nieprzestrzeganie przepisów. Praktyczne informacje poruszane podczas szkolenia pomogą przedsiębiorcom na przygotowanie się i dostosowanie działalności do nowych wymogów.

Nowe prawo będzie egzekwowane od 25 maja 2018 r.

W tym dniu Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, tzw. RODO stanie się uniwersalną dla wszystkich krajów członkowskich normą prawną w kwestii ochrony danych osobowych.

Szkolenie poprowadzi Pan mec. Robert Konik – Radca prawny. Od 10 lat wspólnik kancelarii radców prawnych Magdalena Konik & Robert Konik MRK Radcowie Prawni s.c. w Krakowie. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa obrotu gospodarczego, prawa spółek handlowych, inwestycji budowlanych i projektowania, prawa uczciwej konkurencji i reklamy oraz zagadnień ochrony danych osobowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

China_IPR.pngEEN-10lat.pngLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png