Szkolenie: Rynek zamówień organizacji międzynarodowych w zasięgu polskich firm: zamówienia systemu ONZ

Kategoria
Szkolenia
Termin
2018-05-10 10:00 - 13:10

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie wraz z Punktem Informacyjnym Międzynarodowych Zamówień Publicznych przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Rynek zamówień organizacji międzynarodowych w zasięgu polskich firm: zamówienia systemu ONZ”.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 10 maja 2018 r.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli sektora prywatnego, którzy są zainteresowani aktywnym uczestnictwem w rynku zamówień zagranicznych i zamówień organizacji międzynarodowych, w szczególności systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ).

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom oferty Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mającej na celu wsparcie polskich firm na w/w rynkach. Przekazane zostaną informacje na temat zamówień systemu ONZ, w tym zasady i procedury zamówieniowe oraz praktyczne wskazówki nt. przygotowania zwycięskiej oferty w w/w przetargach.

Szkolenie poprowadzi:

Małgorzata Ignatowicz: prawnik, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W Departamencie Wsparcia Przedsiębiorczości PARP odpowiedzialna za realizację projektów dot. zamówień zagranicznych i zamówień organizacji międzynarodowych, w tym koordynację projektu Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i międzynarodowego projektu SESAM, finansowanego ze środków Komisji Europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda