• Szkolenie: Obowiązki przedsiębiorców w zakresie opakowań wprowadzanych do obrotu w Niemczech - niemiecka ustawa o opakowaniach (VerpackG) - 16 kwietnia
  Szkolenie: Obowiązki przedsiębiorców w zakresie opakowań wprowadzanych do obrotu w Niemczech - niemiecka ustawa o opakowaniach (VerpackG) - 16 kwietnia
  więcej
 • Szkolenie: Eksport produktów kosmetycznych poza terytorium Unii Europejskiej – wybrane zagadnienia - 3 kwietnia
  Szkolenie: Eksport produktów kosmetycznych poza terytorium Unii Europejskiej – wybrane zagadnienia - 3 kwietnia
 • Szkolenie: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 27 marca
  Szkolenie: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 27 marca
  więcej
 • Szkolenie: Zarządzanie odpadami opakowaniowymi w MŚP w świetle prawa UE i polskiego – 2019 r - 4 kwietnia
  Szkolenie: Zarządzanie odpadami opakowaniowymi w MŚP w świetle prawa UE i polskiego – 2019 r - 4 kwietnia
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

„Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce w 2019 r.” - dzień 2

Kategoria
Szkolenia
Termin
2019-03-06 09:00 - 14:15

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 2-dniowym szkoleniu pt. „Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce w 2019 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniach 28 lutego oraz 6 marca 2019 r. o godz. 9.00.


Szkolenie skierowane jest do właścicieli firm, kadry zarządzającej, pracowników działów HR oraz księgowości, jak również wszystkich pracowników, którzy zajmują się w firmach zagadnieniami związanymi z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce.

 

Celem szkolenia jest zdobycie przez przedsiębiorców kompleksowej wiedzy w zakresie zmieniających się przepisów dotyczących kwestii zatrudniania, opodatkowania i ubezpieczenia cudzoziemców zatrudnionych w Polsce.

W roli prelegentów wystąpią przedstawiciele: Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie oraz Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

 

Szkolenie stanowi doskonałą okazję, aby uzyskać informację bezpośrednio od przedstawicieli wszystkich organów, z którymi przyjdzie przedsiębiorcy współpracować w procesie zatrudniania cudzoziemców, czy to na etapie załatwiania formalności, czy ewentualnie na etapie późniejszych kontroli.

 

Istnieje możliwość wcześniejszego zgłaszania pytań do prowadzących, na które w miarę możliwości czasowych, prelegenci postarają się odpowiedzieć w trakcie szkolenia. Zainteresowanych proszę o przesłanie pytania mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zaznaczeniem do którego z prelegentów pytanie jest kierowane.

 

Koszt udziału w 2-dniowym szkoleniu wynosi:

 • Dla firm członkowskich IPH w Krakowie: 150 zł. + 23% VAT (184,50 zł.)
 • Pozostali uczestnicy: 300 zł. + 23% VAT (369 zł.)

 

Prelegenci - przedstawiciele ww. instytucji nie pobierają żadnego wynagrodzenia z tytułu przeprowadzenia szkolenia.

Opłata za udział w szkoleniu jest w całości przeznaczona na pokrycie kosztów organizacyjnych IPH w Krakowie, w tym m.in.:

 • 2 dni x obiad dla uczestników
 • 2 dni x serwis kawowy
 • materiały szkoleniowe
 • zaświadczenie o udziale w szkoleniu

Ilość miejsc ograniczona!
O przyjęciu zgłoszenia decyduje otrzymanie formularza zgłoszeniowego i data wpływu opłaty!!!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz dokonanie opłaty za udział w szkoleniu na nr konta podanego w formularzu zgłoszeniowym.

UWAGA!!!
Nieobecność na szkoleniu nie uprawnia do zwrotu wcześniej wniesionej opłaty.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png