• Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej
 • 	Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Szkolenie: Menedżer innowacji – jak podnieść konkurencyjność firmy

 Rezerwacja zakończona
 
32
pomysl-innowacja-zarowka
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-03-11 10:00 - 15:30
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Enterprise Europe Network przy IPH serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Menedżer innowacji – jak podnieść konkurencyjność firmy”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 11 marca 2020 r. o godz. 10.00

Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych tematem, przede wszystkim do osób odpowiedzialnych w firmie za rozwój technologii i innowacji oraz do kadry zarządzającej decydującej o strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy w temacie budowania strategii rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o własny potencjał innowacyjny dla zwiększenia poziomu konkurencyjności oraz wykorzystania szansy na pozyskanie dodatkowych źródeł finansowania zewnętrznego.

Szkolenie poprowadzi:

Pan Kamil Kipiel – Prezes zarządu  Fundacji Rozwoju Innowacyjnej Gospodarki PRO INVENTUM oraz członek zarządu Medical Simulation Technologies Sp. z o.o. Ekspert posiadający wieloletnie doświadczenie menedżerskie w spółkach kapitałowych, mentor i coach przedsiębiorstw typu start-up, członek zespołów eksperckich biorących udział w procesach inwestycyjnych dla funduszy seed/venture capital, konsultant i trener w obszarze zarządzania własnością intelektualną, jak również ekspert m.in. w NCBiR, PARP, MNiSW, czy Centrum Projektów Europejskich.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona.

 

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png