• Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej
 • 	Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Bezpłatne warsztaty: „Ekstremalne projektowanie strategii”

misja-budowanie-wzrost
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-03-19 09:30 - 15:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z UWAGI NA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ SZKOLENIE W DNIU 19.03 ZOSTAJE ODWOŁANE!

Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach projektowania biznesowego pt. „Ekstremalne projektowanie strategii”, które odbędą się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 19 marca 2020 r. o godz. 9.30

Warsztaty skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności do właścicieli firm, liderów i ich zespołów, menedżerów firm i działów, osób odpowiedzialnych za przygotowanie strategii i wdrażanie zmian.

Ekstremalne projektowanie strategii, to koncepcja która otwiera nowe możliwości w obszarze planowania i wdrażania strategii biznesu. Wyzwala od klasycznego planowania i związanych z nim barier. Łączy myślenie strategiczne z działaniem i rezultatami.

KORZYŚCI – dzięki temu podejściu UCZESTNICY:

 • Skutecznie przełożą działania strategiczne na konkretne rezultaty
 • Do zbudowania strategii wykorzystają realny potencjał firmy
 • Unikną grzęźnięcia w abstrakcyjnym planowaniu
 • Łatwiej zaangażują zespoły w sensowne inicjatywy i projekty rozwojowe
 • Strategia firmy w naturalny sposób wyłoni się z realizowanych działań

ZASTOSOWANIE

 • Podejście przeznaczone dla firm działających w zmiennym i wymagającym innowacji otoczeniu
 • Do projektowania strategii organizacji jak również strategii działów lub zespołów
 • Dla firm poszukujących sposobów poprawy efektywności i wdrażania rozwiązań

Warsztaty poprowadzi:
Pan Tomasz Krzemiński – Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej XELLECT. Trener biznesu, Project Manager, specjalista  w obszarze planowania strategicznego i rozwoju systemów zarządzania. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi w obszarach strategii organizacyjnych oraz performance management. Zajmuje się modelowaniem biznesu i jest zaangażowany w projekty związane z rozwojem innowacji oraz tworzeniem nowych przedsięwzięć biznesowych. Zrealizował kilkadziesiąt projektów dotyczących strategii i poprawy efektywności. Jako konsultant i trener brał udział w Rządowym Projekcie Polsko-Szwajcarskim. Autor koncepcji wspierających zarządzanie: GO Model Canvas, Stragiler, Extreme Strategy Design.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Udział
w warsztatach jest bezpłatny
Termin przyjmowania zgłoszeń
– do wyczerpania miejsc.
Firma może zgłosić 1 osobę. Kolejna osoba zostanie wpisana na listę rezerwową i będzie przyjęta, jeżeli pozostaną wolne miejsca.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png