• 	Webinar: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 30 września
  Webinar: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 30 września
  więcej
 • Nowy cykl webinarów z tematyki „Zarządzania ryzykiem walutowym”
  Nowy cykl webinarów z tematyki „Zarządzania ryzykiem walutowym”
  więcej
 • Dotacje i wsparcie merytoryczne dla MŚP rozwijających innowacje cyfrowe
  Dotacje i wsparcie merytoryczne dla MŚP rozwijających innowacje cyfrowe
  więcej
 • Światowy Dzień Żywności – zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących
  Światowy Dzień Żywności – zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Webinarium: REAKTYWACJA – JAK ZORGANIZOWAĆ POWRÓT PRACOWNIKÓW DO PRACY? Jak przygotowywać i przekazywać dokumenty HR w czasie epidemii? - 15 maja

 Rezerwacja zakończona
 
25
piszacy-ludzie
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-05-15 11:00 - 13:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „REAKTYWACJA – JAK ZORGANIZOWAĆ POWRÓT PRACOWNIKÓW DO PRACY? Jak przygotowywać i przekazywać dokumenty HR w czasie epidemii?”, które odbędzie się w dniu 15 maja 2020 r. w godz. 11.00 -13.00

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w szczególności do  członków zarządów, dyrektorów personalnych, pracowników działów kadr i HR, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie kadrowe w przedsiębiorstwie.

W trakcie webinariów eksperci przekażą Państwu najbardziej istotne informacje z zakresu prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów tarczy antykryzysowej oraz kwestii związanych z powrotem pracowników do zakładów pracy i biur, a także odpowiedzą na Państwa pytania.

Spotkanie poprowadzą eksperci Kancelarii Prawnej Baran, Książek, Bigaj:

r.pr. Wojciech Bigaj; r.pr. Kajetan Bartosiak; adw. Paweł Krzykowski

oraz adw. Grzegorz Sibiga z Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii BKB.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png