• 	Webinar: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 30 września
  Webinar: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 30 września
  więcej
 • Nowy cykl webinarów z tematyki „Zarządzania ryzykiem walutowym”
  Nowy cykl webinarów z tematyki „Zarządzania ryzykiem walutowym”
  więcej
 • Dotacje i wsparcie merytoryczne dla MŚP rozwijających innowacje cyfrowe
  Dotacje i wsparcie merytoryczne dla MŚP rozwijających innowacje cyfrowe
  więcej
 • Światowy Dzień Żywności – zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących
  Światowy Dzień Żywności – zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Webinar: Praktyczne aspekty renegocjacji umów najmu komercyjnego w związku z przepisami kodeksu cywilnego i regulacjami koronawirusowymi

 Rezerwacja zakończona
 
24
prawo-statut-reka
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-05-21 10:00 - 11:30
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Praktyczne aspekty renegocjacji umów najmu komercyjnego w związku z przepisami kodeksu cywilnego i regulacjami koronawirusowymi ”, które odbędzie się w dniu 21 maja 2020 r. w godz. 10.00 -11.30

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w szczególności do członków zarządów, właścicieli firm i nieruchomości, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie różnego typu umów najmu.

Celem spotkania jest przedstawienie argumentów prawnych wynikających z regulacji kodeksu cywilnego oraz ustaw i rozporządzeń koronawirusowych, które mogą być wykorzystane podczas renegocjacji umów najmu komercyjnego.

Dodatkowo zostaną omówione praktyczne problemy negocjacji umów najmu dla różnych kategorii najemców o różnych kategoriach nieruchomości wyróżnionych w związku z regulacjami koronawirusowymi.

W trakcie webinarium ekspert odpowie również na Państwa pytania.

Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Klimek - Partner, Radca Prawny w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii, pod którym należy zalogować się.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png