• Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej
 • 	Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Webinar: Zamówienia publiczne w świetle nowej ustawy PZP – przedstawienie wybranych istotnych nowości

 Rezerwacja zakończona
 
24
notatnik-obliczenia
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-05-26 10:00 - 14:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Zamówienia publiczne w świetle nowej ustawy PZP – przedstawienie wybranych istotnych nowości”, które odbędzie się w dniu 26 maja 2020 r. w godz. 10.00 -14.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw występujących zarówno po stronie wykonawców, podwykonawców, inwestorów jak i zamawiających.

Celem webinarium jest przedstawienie wybranych istotnych nowości w zamówieniach publicznych, które wprowadzi nowa ustawa Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. PZP zostanie również omówione w kontekście okoliczności wywołanych panującą epidemią COVID-19.

W trakcie webinarium eksperci odpowiedzą na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi:
Pan Tomasz Krzyżanowski, radca prawny w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Ekspert prawny w zakresie zamówień publicznych z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem. Przewodniczący Komitetu Zamówień Sektora Publicznego Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Doświadczony trener w zakresie prawa zamówień publicznych.

Pan Wojciech Karwacki, aplikant radcowski w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Zajmuje się doradztwem prawnym dla zamawiających i wykonawców w procesie udzielania i uzyskiwania zamówień publicznych. Reprezentuje uczestników procesu zakupowego w  postępowaniach odwoławczych prowadzonych przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, pod którym należy zalogować się.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png