Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ósmym bezpłatnym webinarium z cyklu „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w czasie kryzysu”, Temat odcinka: Ryzyko długoterminowe część 2.

Webinarium odbędzie się w dniu 22 czerwca 2020 r. w godzinach 12.00 – 14.00. Poprowadzi je Pan Jacek Maliszewski, Główny Ekonomista DMK Sp. z o.o.

W odcinku tym kontynuowany będzie temat ubezpieczania ryzyka długoterminowego.
Nasz ekspert opowie o kilku swoich ulubionych strategiach opcyjnych  (połączenie opcji z forwardem lub połączenie kilku opcji) dla importerów i eksporterów:

  1. korytarz
  2. forward z daszkiem - dla eksportera
  3. forward z podkładką  - dla importera
  4. partycypator

Pan Maliszewski przedstawi także dowód matematyczny na to, iż transakcja forward jest bardziej ryzykowna niż wystawianie opcji. Co dla wielu będzie zapewne sporym zaskoczeniem.
Opowie także o lokatach dwuwalutowych, jeśli wystarczy czasu.

Po zakończeniu webinarium zapraszamy na indywidualne konsultacje z prowadzącym (telefoniczne lub poprzez Skype). Będzie można zadawać pytania, przedstawiać swoje problemy. Pan Jacek Maliszewski w czasie takich rozmów podpowie jak zneutralizować ryzyko, abyście Państwo nie ponosili strat z powodu wahań kursów walutowych.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png