Z radością informujemy, iż MŚP oraz firmy z kategorii Midcap (do 3000 pracowników) z województwa małopolskiego rozwijające innowacyjne technologie cyfrowe ubiegać się mogą o wsparcie finansowe i merytoryczne  z projektu BOWI, finansowanego z Programu Ramowego Horyzont 2020.

24 firmy z 6 europejskich regionów, w tym z Małopolski, przyjęte zostaną do 10-miesięcznego programu wsparcia, w ramach którego otrzymają wsparcie techniczne od ekspertów branżowych, mentoring biznesowy, do 60 000 euro finansowania, promocję w mediach i dostęp do specjalistycznych udogodnień i infrastruktury. Grant finansowy objąć może maksymalnie 70% wszystkich kosztów kwalifikowanych rozwoju innowacji.

Wniosek aplikacyjny złożyć należy do 13.00 CEST 15 września w języku angielskim poprzez stronę projektu, gdzie znajduje się też szczegółowe informacje o tym konkursie, w tym przewodnik dla aplikujących. W aplikacji należy w przedstawić projekt na etapie zaawansowanego prototypu (TRL Level: TRL 5-7), który zakłada rozwój technologii lub produktów z któregoś z 11 obszarów tematycznych wskazanych na powyższej stronie, w tym dla Małopolski priorytetowo traktowane będą projekty z zakresu: internet rzeczy, robotyka w produkcji, modelowanie i symulacja, digital twins i autonomiczne fabryki, sztuczna inteligencja.

Pytania kierować należy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy do zainteresowania!

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png