W ramach targów Medica 2020 odbędzie się wirtualna giełda kooperacyjna MEDICA Healthcare Brokerage Event 2020 - VIRTUAL, której  współorganizatorem jest Enterprise Europe Network przy IPH.

Spotkania B2B  online będzie można umawiać nie tylko na czas trwania targów, ale na wybrane terminy w przedziale od 22 października 2020 roku do 29 marca 2021 roku. Termin rejestracji trwa do 19 listopada br.

Udział w giełdzie to  okazja do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami podczas targów, w zakresie przemysłu medycznego. Giełda na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do dystrybutorów i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia.

Pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl logo.jpgparp.png