Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym webinarze z cyklu „Zarządzanie ryzykiem walutowym”. Webinar odbędzie się w dniu 12 października o godz. 11.00.

Poprowadzi go pan Jacek Maliszewski, Główny Ekonomista DMK Sp. z o.o.

Program:

  1. Przegląd rynków EUR/PLN, EUR/USD i USD/PLN – wszystkie trzy rynki (ok. 45 minut)
  2. Edukacja (ok. 45 minut): Zarządzanie wartością magazynu.
    Wielu importerów często popełnia błąd wybierając złą metodę zarządzania ryzykiem kursowym i cenowym. Inne ryzyko jest bowiem w sytuacji, gdy importer kupuje towar/surowiec/produkt na stok magazynowy (zapas), a inne ryzyko jest, gdy importer kupuje towar pod konkretne zamówienie od krajowego odbiorcy. Rozgranicznikiem tego ryzyka jest to, czy ustalona jest cena sprzedaży w kraju (konkretne zamówienie), czy też ta cena jest nieznana (zakup na stok magazynowy). W czasie webinaru ekspert pokaże, jak należy zarządzać ryzykiem w tych dwóch przypadkach - tak aby nie popełnić błędu i aby nie tracić pieniędzy w bezsensowny sposób.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do wydarzenia online.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl logo.jpgparp.png