Konferencja „Efektywność energetyczna – prawo, programy, innowacyjne rozwiązania” 23 września 2016 r.

Efektywność energetyczna od szeregu lat jest uznawana za najcenniejsze paliwo energetyczne – bo nie trzeba go wydobywać, a branża energetyczna i budowlana poświęca coraz więcej uwagi zagadnieniom lepszego wykorzystania energii. Również prawo wspiera efektywnych konsumentów energii w tym zakresie.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo – Handlowej w Krakowie wspólnie z Centrum Energetyki Akademii Górniczo – Hutniczej i Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji nt. „Efektywność energetyczna – prawo, programy, innowacyjne rozwiązania”, która odbędzie się w Centrum Energetyki AGH w dniu 23 września 2016 r.

Przedstawiciele rządu RP podzielą się z Państwem informacjami nt. polityki w zakresie efektywności energetycznej, a zaproszeni eksperci KAPE S.A. przykładami wykorzystania dobrych praktyk wsparcia budownictwa energooszczędnego. Naukowcy z Politechniki Krakowskiej i AGH przedstawią swoje badania oraz laboratoria budownictwa energooszczędnego i odnawialnych źródeł energii. Zaprezentowane zostaną najlepsze doświadczenia projektowe, a także technologie z zakresu budownictwa, jak i wytwarzania energii. W trakcie konferencji przewidziane jest zwiedzanie Centrum Energetyki AGH i Autobusu Energetycznego KAPE S.A.

Obrady konferencji poprowadzi prof. Wojciech Nowak, dyrektor Centrum Energetyki AGH.

Zapraszamy w szczególności przedsiębiorców z branży budowlanej, deweloperów, energetyków, biura projektowe i zarządzających nieruchomościami.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

POBIERZ FORMULARZ

Logotypy belka

 

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
IPH w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png