Spotkania biznesowe podczas European Subcontracting and Engineering Fair, Utrecht 20-23 marca


Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie  serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 20-23 marca 2018 r., przy okazji odbywających się targów wystawienniczych European Subcontracting and Engineering Fair – ESEF w Utrechcie, w Holandii.

Targi ESEF to największa i najważniejsza impreza targowa w krajach Beneluksu w zakresie zaopatrzenia, podwykonawstwa oraz inżynierii odbywająca się co 2 lata.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w następujących sektorach:

  • Druk 3D,
  • Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych,
  • Kompozyty,
  • Wzornictwo przemysłowe/rozwój produktu,
  • Oprogramowanie (systemy ERP i CAD),
  • Urządzenia i części precyzyjne.

Giełda ma charakter indywidualnych spotkań stolikowych, które odbywają się na terenie targów. Każdy uczestnik wybiera z listy zarejestrowanych firm tych uczestników, z którymi chce się spotkać podczas giełdy. Na podstawie wzajemnie dokonanych wyborów, system match-makingowy tworzy indywidualne harmonogramy spotkań (zawarte są informacje o godzinie spotkania, numerze stolika i nazwie firmy, z którą spotkanie się odbędzie). Dodatkowo, firma ma możliwość udziału w targach w charakterze zwiedzającego, co również zwiększa szansę na znalezienie nowych partnerów biznesowych, zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

KOSZTY:

Wystawcy targów ESEF nie ponoszą kosztów związanych z rejestracją na giełdę kooperacyjną. W przypadku pozostałych uczestników opłata wynosi:100 EUR za pierwszego uczestnika, 75 EUR za drugiego uczestnika z firmy. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://www.een-matchmaking.com/esef2018  

Więcej informacji na temat giełdy dostępna jest na stronie: http://www.een-matchmaking.com/esef2018  

Więcej informacji na temat targów ESEF 2018: http://www.esef.nl

Dodatkowych informacji udziela: Małgorzata Deka,  Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tel. 12 428 92 55, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

China_IPR.pngEEN-10lat.pngLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png