Digital Transformation Liverpool - Giełda kooperacyjna z dofinansowaniem - 27 czerwca


Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network giełdzie kooperacyjnej pn. „Digital Transformation”, która odbędzie się w dniu 27 czerwca w Liverpoolu, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Innowacji.

Wydarzenie skupiać się będzie na tematyce technologii Virtual Reality (VR), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) oraz ich wykorzystania w sektorze produkcyjnym, kreatywnego przemysłu, turystyki, edukacji, zdrowia i sprzedaży.

Głównym punktem wydarzenia będzie możliwość odbycia wcześniej umówionych, krótkich spotkań z wybranymi firmami.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej, do której znajdą Państwo dostęp TUTAJ.

Rejestracja na wydarzenie jest darmowa. Po zarejestrowaniu, w zakładce „participants” mogą Państwo na bieżąco oglądać profile firm już zarejestrowanych na wydarzenie i zapraszać do rozmów interesujących Państwa rozmówców.

Ponadto, organizator wydarzenia informuje o możliwości uzyskania zwrotu kosztów przelotu i noclegu do wysokości 250 funtów. Firmy zainteresowane takim zwrotem, proszone są o wypełnienie formularza wniosku, znajdującego się poniżej i przesłanie go na adres e-mail organizatora wydarzenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji udziela:
Michał Babij, tel.: 12 428 92 60, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Czubak, tel.: 12 428 92 54, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png