Bezpłatne warsztaty: Jak eksportować na rynki Bliskiego Wschodu?


Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie informuje o bezpłatnych warsztatach „Jak eksportować na rynki Bliskiego Wschodu?” organizowanych przez Centrum Business in Małopolska w ramach realizowanego projektu „Power up your Business in Małopolska”

W zeszłym roku polscy przedsiębiorcy sprzedali za granicę towary o łącznej wartości 879 mld zł. Tendencja wzrostowa ma szansę utrzymać się w kolejnych latach, a kluczem do sukcesu może być zwrot w stronę rynków pozaeuropejskich. Szczególnie perspektywicznym kierunkiem polskiego biznesu są Zjednoczone Emiraty Arabskie.

W Centrum Business in Małopolska przygotowano dla przedsiębiorców sektora MŚP z terenu Małopolski bezpłatne warsztaty dotyczące eksportu na rynki Bliskiego Wschodu (na przykładzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich).

Szkolenie poprowadzi uznany ekspert, który podzieli się  swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas warsztatów poruszy m.in. temat specyfiki i uwarunkowania wymiany gospodarczej pomiędzy Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskim.   Pierwsze z organizowanych spotkań informacyjnych, zaszczyci swoją obecnością Dr. Yousif Eisa AlSabri, Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Warszawie.

Proponowane są  dwa terminy spotkań w Krakowie:
11 września 2018 r.
25 września 2018 r.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty odbędą się Centrum Business in Małopolska (budynek KPT),  ul. Podole 60, Sala Enterprise B (parter).

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://bit.ly/2JQqyic
Formularz zgłoszeniowy do pobrania na: https://bit.ly/2LhS9dg, który należy wypełnić i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

China_IPR.pngEEN-10lat.pngLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png