Misja do Azerbejdżanu - 5-8 listopad


Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza do udziału w misji do Azerbejdżanu, organizowanej we współpracy i na zaproszenie Polskiej Agencji Informacji i Handlu. Misja odbędzie się w dniach 5 – 8 listopada 2018 roku.

W porozumieniu z zagranicznym Biurem Handlowym w Baku, zaproszenie kierowane jest do przedsiębiorców z Małopolski, które reprezentują najbardziej interesujące obecnie dla Azerbejdżanu branże, czyli:

1)      Urządzenia chłodnicze (dla branży spożywczej, medycznej, transportowej itp.)
2)      Branża spożywcza (szczególnie słodycze)
3)      Obuwie skórzane
4)      Kosmetyki
5)      odlewnictwo, wentylatory przemysłowe, konstrukcje stalowe, obróbka mechaniczna metali, produkcja części do maszyn i podobne.

Z uwagi na zbliżający się termin tego wydarzenia, prosimy o szybkie podjęcie decyzji dotyczącej   udziału w misji. W przypadku pozytywnej odpowiedzi, będą potrzebne  Państwa materiały promocyjne (przesłane najlepiej drogą elektroniczną), które posłużą szefowi ZBH w Baku do umawiania partnerów na spotkania biznesowe

Koszty po stronie przedsiębiorców:
Przelot (obecnie to kwota  1600 – 1800 zł)
Zakwaterowanie: 100 – 350 euro za noc (w zależności od standardu hotelu)
Zakup wizy

Wstępny program:
04.11 - wylot
05.11 - przylot do Baku, zakwaterowanie, śniadanie
1 dzień – 5.11. poniedziałek
- spotkanie w siedzibie ZBH
- lunch
- seminarium: prezentacja gospodarki Małopolski i firm tworzących misję, prowadzenie działalności w Azerbejdżanie (wystąpienia ekspertów zajmujących się ta tematyką w Azerbejdżanie);
-spotkanie z Ambasadorem
- indywidualne rozmowy biznesowe (B2B)
2 dzień - 6.11- wtorek
- wizyta w polskiej firmie prowadzącej działalność w Baku,
- uroczysta kolacja
3 dzień - 7.11- środa
- czas wolny (w zależności od oczekiwań firm – program może zostać skrócony)
4 dzień- 8.11- czwartek
- wylot do Polski

Jest jeszcze czas by wziąć pod uwagę Państwa sugestie i oczekiwania odnośnie preferencji dotyczących wyjazdu dostosowując/modyfikując program. Jeżeli mają Państwo takie sugestie, prosimy o tym napisać deklarując swój udział.

Informujemy również, iż 16 października planujemy organizację w Krakowie spotkania przygotowawczego na temat warunków prowadzenia działalności gospodarczej Azerbejdżanie (bezpłatnie), o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Kontakt: Katarzyna Matoga
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Tel: +48 12 620 91 41
Mobile: 48 785 058 188

China_IPR.pngEEN-10lat.pngLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png