Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 27 marca 2019 r. o godz. 9.00.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców: właścicieli firm mających do czynienia z klientem zagranicznym, menadżerów / specjalistów / dyrektorów działów sprzedaży ze szczególnym uwzględnieniem działów sprzedaży eksportowej, których zadaniem jest pozyskiwanie klientów, rozwój sprzedaży i obsługa rynków zagranicznych.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi informacjami dotyczącymi strategii wejścia na rynki zagraniczne oraz budowania efektywnej współpracy z zagranicznymi partnerami handlowymi.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

  • jak optymalnie wybrać kanały dystrybucji w zależności od rynku zagranicznego,
  • jak przygotować atrakcyjną ofertę dla partnera zagranicznego,
  • jak poszukiwać i pozyskać partnera zagranicznego,
  • czy korzystniej jest współpracować z wyłącznym partnerem, czy budować strategię konkurencyjną,
  • jak motywować dystrybutora do efektywnej współpracy oraz zapobiegać konfliktom w kanałach sprzedaży?

Podczas szkolenia przedsiębiorcy będą mieli również możliwość poznania prezentowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Bank Gospodarstwa Krajowego oferty wsparcia rozwoju polskich firm na arenie międzynarodowej, m.in. w obszarze finansowania eksportu. 

Szkolenie poprowadzi Pan Grzegorz Bratek - Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich i zagranicznych. Posiada ponad 17 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png