Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Eksport produktów kosmetycznych poza terytorium Unii Europejskiej – wybrane zagadnienia”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 3 kwietnia 2019 r. o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności do producentów, dystrybutorów i importerów kosmetyków. Do udziału zapraszamy osoby zatrudnione w sektorze kosmetycznym: właścicieli, dyrektorów/kierowników, pracowników, w tym technologów działów jakości, produkcji, badań i rozwoju oraz działu marketingu firm produkujących i sprzedających produkty kosmetyczne, działów compliance, osoby odpowiedzialne za ocenę bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, pracowników agencji reklamowych, prawników wewnętrznych, adwokatów i radców prawnych, aplikantów adwokackich i radcowskich, a także sprzedawców, lekarzy, aptekarzy, kosmetologów.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu zasad eksportu kosmetyków poza terytorium UE. Omówione zostaną aspekty prawne związane z podstawowymi zasadami kontraktów zawieranych z kontrahentami spoza Unii Europejskiej, certyfikacji, rejestracji, notyfikacji, zasad uzyskiwania świadectwa wolnej sprzedaży na wybranych przykładach, kwalifikacji, reklamy i promocji produktów kosmetycznych na różnych, wybranych rynkach poza UE.

Szkolenie poprowadzi Pani dr Joanna Uchańska – Radca Prawny, Managing Associate, Szef Praktyki Life Science and Healthcare w Kancelarii Prawnej J. Chałas i Wspólnicy Sp. k.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png