Wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu Praktycznie o finansowaniu innowacji w firmie”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 3 marca 2020 r. o godz. 9.00.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP z Małopolski, zainteresowanych ubieganiem się o dotację w ramach „Kredytu na Innowacje Technologiczne” - instrumentu wsparcia finansowego mającego na celu podniesienie innowacyjności i konkurencyjności poprzez umożliwienie im wdrożenia innowacji technologicznych będących wynikiem prac B+R.

W drugiej części przedstawimy Gwarancję Biznesmax, bezpłatne zabezpieczenie kredytu z dopłatą do odsetek.

Do udziału w spotkaniu w szczególności zapraszamy firmy innowacyjne oraz firmy planujące inwestycję o charakterze innowacji proekologicznej (fotowoltaika, farmy wiatrowe, inwestycje w oszczędność energii, elektromobilność).


Omawiane produkty są skierowane do firm z historią finansową.
Spotkanie poprowadzą eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego

Udział w spotkaniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png