W tym miejscu publikować będziemy wszelkie informacje, komunikaty oraz oferty firm członkowskich IPH. Prosimy o kontakt w celu dodania ogłoszenia. Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku.

 


Wydawnictwo Must Read Media przygotowało bezpłatny raport "Koronawirus a Prawo" który objęliśmy patronatem medialnym. Raport zawiera prawne omówienie 25 zagadnień i branż:
Budownictwo, Cyberbezpieczeństwo, Film i TV , HR , IT, Kadry-płace, Konkurencja i konsumenci, Konstytucja RP, Life science / ochrona zdrowia, Marketing i reklama, Branża MICE, Nieruchomości, Ochrona danych osobowych (RODO), Podatki, PPK / PPE, Prawo karne, Produkcja, Spory sądowe,Telekomunikacja, Branża TSL, Upadłość i restrukturyzacja, Własność intelektualna, Zamówienia publiczne, Organy spółek kapitałowych.

Raport można pobrać tutaj.


Poniżej przesyłamy ofertę  Grupy Andrema-Reoil na sprzedaż masek ochronnych niemedycznych wykonanych z materiału WIGOFIL.

Informacyjnie ceny komercyjne są następujące:
Cena za zamówienie 10 tys. Szt - 2,90 netto/szt.
Cena za zamówienie 100 tys. Szt. - 2,60 netto/szt.
Maseczki są pakowane po 50 szt. lub 100 szt.

Szczegółowe informacje dotyczące norm i certyfikatów, oraz przykładowe maski znajdują się tutaj.

Kontakt:
Bartłomiej Muzykiewicz
Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju
Grupa Andrema-Reoil
Tel. 601 750 077


Walka z epidemią COVID-19: zapotrzebowanie na folię PET o grubości 0,5 mm, transparentną

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie  wspiera współpracę małopolskich przedsiębiorstw w zwalczaniu epidemii COVID-19.
Aktualnie w walkę z wirusem pragnie włączyć się aktywnie krakowska firma Prodromus, zajmująca się m.in. projektowaniem i wykonywaniem urządzeń mechanicznych oraz laboratoryjnych. Firma ta do produkcji przyłbic dla personelu medycznego pilnie poszukuje transparentnej folii PET o grubości 0,5 mm. Jeśli ktoś dysponuje zapasem takiej folii i jest skłonny przekazać ją firmie Prodromus, to zostanie ona wykorzystana do poskładania przyłbic dla lekarzy Uniwersyteckiego Szpitala w Prokocimiu.
Ponadto firma posiada laser CO2 o polu roboczym 590x350, grubość materiału max 8mm, 2x drukarka 3D 230x230, 1x drukarka 3D 420x420, który bardzo chętnie udostępni do produkcji także innego wyposażenia medycznego, według potrzeb.

W obu sprawach Prodromus prosi o kontakt przez social media lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Efektywna praca zdalna z MS Teams od Grupy 3S

Grupa 3S od początku sytuacji związanej z pandemią i przechodzeniem firm na model pracy zdalnej doradza i udostępnia firmom odpowiednie narzędzia teleinformatyczne. Na rynku istnieje wiele narzędzi umożliwiających sprawną pracę zdalną. W 3S pracuje w oparciu o narzędzia MS Teams – czyli biznesowy komunikator, zintegrowany z Office 365. Doświadczenie Grupy oraz posiadane kompetencje, potwierdzone certyfikatami Microsoft, pozwalają doradzać innym organizacjom jak wdrożyć i wykorzystywać tego typu rozwiązania. Dodatkowo, z Ms Teams można korzystać nawet przez pół roku za darmo – promocja obowiązuje do stycznia 2021 roku. Więcej jak wdrożyć to rozwiązanie i przejść na zupełnie inny model pracy – Home Office pod tym linkiem.


Członkini Loży Kobiet Biznesu przy IPH Pani Maja Drexler współwłaściciel firmy członkowskiej Kaizen Media Sp. z o.o. również oferuje darmową pomoc konsultacyjną marketingowo-medialną dla członkiń Loży Kobiet Biznesu.

Kontakt:
Maja Drexler
współwłaściciel
Kaizen Media Sp. z o.o.
+48 602 49 54 79  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kaizenmedia.pl


Kancelaria Adwokacka dr Magdalena Makieła oferuje członkiniom Loży Kobiet Biznesu, działającej przy Izbie, możliwość konsultacji prawnych.

Kontakt:
Magdalena Makieła  
+48  501 148 545,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Oferta sprzedaży dwuwarstwowej maski ochronnej wielokrotnego użytku

Firma IQFM oferuje  dwuwarstwowe maski ochronne wielokrotnego użytku. Maski wykonane są z tkaniny bawełnianej, która posiada wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ® - bezpieczeństwa i ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi. Rozmiar uniwersalny.


Dystrybucja ochronników i testów dotyczących profilaktyki zakażeń koronawirusem – propozycja firmy MGT Corp. Sp. z o.o.
Firma członkowska MGT Corp. Sp. z o.o. z uwagi na wieloletnią współpracę z partnerem w Chinach oraz zbudowane relacje biznesowe, otrzymała propozycję na dystrybucję ochronników i testów dotyczących profilaktyki zakażeń koronawirusem. W załączeniu przesyłamy specyfikację przygotowaną prze firmę. W zależności od zainteresowania, ilości i terminów dostaw, będą w stanie przygotować najbardziej korzystną ofertę cenową oraz terminy realizacji dla zainteresowanych.
 
Kontakt: 
Andrzej Kuczara – Prezes Zarządu
tel. +48 601 418 048
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png