Webinar: Jak bronić cenę w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie

 Rezerwacja zakończona
 
33
swiat-ludzie
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-10-28 10:00 - 15:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy Państwa na 3 z cyklu bezpłatnych webinarów poświęconych zagadnieniom eksportu pt. „Jak bronić cenę  w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie”, który odbędzie się w dniu 28 października 2020 r. w godz. 10.00 - 15.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców: właścicieli firm działających na rynkach zagranicznych, menedżerów odpowiedzialnych za rynki zagraniczne, osób zarządzających sprzedażą zagraniczną.

Celem webinaru jest zbudowanie praktycznych umiejętności w zakresie profesjonalnego prowadzenia negocjacji z partnerami biznesowymi na rynkach międzynarodowych.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW
Dzięki połączeniu doświadczenia, praktyki i najefektywniejszych metod Uczestnicy nabędą umiejętności oraz otrzymają praktyczne, łatwe w zastosowaniu wskazówki:

  • Jak skutecznie negocjować w warunkach kryzysu oraz braku zamówień;
  • Jak przeprowadzić proces sprzedaży w eksporcie by mieć przewagę w negocjacjach;
  • Jak dobrać styl, strategię i techniki negocjacji do zagranicznego kontrahenta;
  • Kto jest prawdziwym decydentem w firmie partnera w czasie kryzysu;
  • Jak prowadzić negocjacje by NIE OBNIŻAĆ CENY i uzyskiwać długoterminowe relacje w biznesie?


Webinar poprowadzi:
Pan Grzegorz Bratek - Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet-Rokita) i zagranicznych (Fagor Electrodomesticos, Hiszpania, FagorBrandt, Francja).


Posiada 19 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych.


Prowadził negocjacje w ponad 40 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm lokalnych. Odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych.


Od wielu lat zajmuje się usprawnianiem działań eksportowych, budowaniem strategii rozwoju eksportu, tworzeniem modeli biznesowych współpracy zagranicznej, rozwijaniem nowych kanałów sprzedaży za granicą. Szkolenia eksportowe prowadzi od 10 lat zarówno na rynku polskim jaki i za granicą, wykładał na uczelniach wyższych oraz czołowych instytucjach wspierających eksporterów. Posiada rozległe kontakty biznesowe w wielu krajach, pomaga eksporterom w budowaniu długofalowych rozwiązań biznesowych na rynkach zagranicznych.

 

 

 

 

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z 1 firmy.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.


Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl logo.jpgparp.png