Polski przedsiębiorca na rynku austriackim – zagadnienia praktyczne

Kategoria
Szkolenia
Termin
2018-10-11 09:30 - 13:30

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Polski przedsiębiorca na rynku austriackim – zagadnienia praktyczne”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 11 października 2018 r. o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, zamierzających zawierać umowy z partnerami austriackimi, a także do przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w Austrii, zainteresowanych informacjami nt. rynku austriackiego, podmiotów wspierających oraz różnic kulturowych.

Celem szkolenia jest omówienie praktycznych aspektów rozpoczynania działalności gospodarczej i zawierania umów z austriackimi kontrahentami oraz delegowania pracowników z uwzględnieniem specyfiki austriackiego rynku pracy.

Nasi eksperci przekażą Państwu niezbędną wiedzę, aby móc zaplanować swoją działalność, pozyskać pierwszych partnerów dla biznesu oraz efektywnie stawiać pierwsze kroki w Austrii.

Szkolenie poprowadzi:

Pani Dr Magdalena Makieła, adwokat specjalizujący się w problematyce prawa gospodarczego oraz mediator w sprawach gospodarczych.

Pani Anna Stokłosa LL.M (Waszyngton), radca prawny. Specjalista prawa pracy, w szczególności tematyki związanej z delegowaniem pracowników i zatrudnianiem cudzoziemców.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

China_IPR.pngEEN-10lat.pngLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png