Webinar: Prawo podatkowe – Jakie zmiany wprowadzają regulacje Tarcz 1.0, 2.0, 3.0? - 28 maja

 Rezerwacja zakończona
 
30
podatki-polskie
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-05-28 11:00 - 13:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Prawo podatkowe – Jakie zmiany wprowadzają regulacje Tarcz 1.0, 2.0, 3.0?”, które odbędzie się w dniu 28 maja 2020 r. w godz. 11.00 -13.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w szczególności do członków zarządów, dyrektorów finansowych, pracowników działów finansowych, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie podatkowe w przedsiębiorstwie.

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z istotnymi zmianami prawa podatkowego w zakresie przepisów Tarcz Antykryzysowych w postaci analizy porównawczej stanu prawnego przed epidemią oraz aktualnego stanu prawnego, z wyłączeniem zagadnień ubezpieczeń społecznych oraz księgowych.

W trakcie webinarium ekspert odpowie również na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi Pan Bartłomiej Pyka – doradca podatkowy  w Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz w prawie gospodarczym. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń, jak i w zakresie doradztwa podatkowego i korporacyjnego świadczonego na rzecz przedsiębiorców, izb gospodarczych oraz związków pracodawców

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, pod którym należy zalogować się.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png