W dniach 8-9 kwietnia 2019 r.  w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbył się V Europejski Kongres Samorządów. Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie w ramach Kongresu organizowała ścieżki tematyczne. Uczestników ścieżek powitali Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Jerzy Muzyk oraz Prezydent IPH w Krakowie Sebastian Chwedeczko.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W PIĄTEK 19 KWIETNIA IZBA BĘDZIE OTWARTA DO GODZINY 11.00.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie zaprasza do składania ofert dot. usługi przeprowadzenia warsztatów z tematu „Prezentacja Pitch Deck” dla Beneficjentów projektu CERIecon („Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network”

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie zwraca się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w kolejnym badaniu ankietowym SME PANEL, realizowanym na zlecenie Komisji Europejskiej.  Tym razem prosimy Państwa o wyrażenie swojej opinii w kwestii oceny przepisów UE dotyczących materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

W ramach nowego cyklu spotkań „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców”, firma członkowska IPH, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do w konferencji  “Kadra wartością firmy”

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png