Szanowni Państwo,

Uprzejmie zawiadamiamy, iż dnia 21.06 Izba będzie nieczynna.

Zakończyliśmy realizację trwającego trzy lata projektu, którego celem było wsparcie krakowskich startupów z zakresu społecznych i biznesowych innowacji. Razem z Urzędem Miasta Krakowa i Stowarzyszeniem Centrum B7 stworzyliśmy Krakowski Playpark - miejsce pełne inspiracji. Oto krótkie podsumowanie naszej pracy.

Firma członkowska Izby Dealer BMW Dobrzański serdecznie zaprasza Państwa na drugą edycję wydarzenia MINI PET SHOW!, na spotkanie w gronie miłośników zwierząt, które odbędzie się 08.06.2019 (sobota) w godz.10:00-15:00 w salonie Mini Dobrzański, al. Jana Pawła II w Krakowie.

1 czerwca br. gościliśmy w Izbie delegację z Hanghzou  - miasta we wschodnich Chinach, ośrodka przemysłu spożywczego, włókienniczego, elektronicznego, metalowego i papierniczego.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Znakowanie produktów żywnościowych na Jednolitym Rynku UE”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 27 czerwca 2019 r.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu warsztatowym pt. „Negocjacje międzynarodowe – jak obronić cenę oraz podpisać zyskowny kontrakt eksportowy”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 4 czerwca 2019 r. o godz. 9.00.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png