Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie od 170 lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Webinar: Marketing międzynarodowy – jak skutecznie działać na rynkach zagranicznych

 Rezerwacja zakończona
 
47
swiat-ludzie
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-10-14 10:00 - 15:00
E-mail
szkolenia@iph.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa na 2 z cyklu bezpłatnych webinarów poświęconych zagadnieniom eksportu pt. „Marketing międzynarodowy – jak skutecznie działać na rynkach zagranicznych”, który odbędzie się w dniu 14 października 2020 r. w godz. 10.00 - 15.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców: właścicieli firm działających na rynkach zagranicznych, menedżerów odpowiedzialnych za rynki zagraniczne, osób zarządzających sprzedażą zagraniczną.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z zasadami oraz najnowszymi trendami marketingu i promocji na rynkach zagranicznych.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW
Dzięki połączeniu doświadczenia, praktyki i najefektywniejszych metod Uczestnicy nabędą umiejętności oraz otrzymają praktyczne, łatwe w zastosowaniu wskazówki:

  • Jak skutecznie dobierać narzędzia marketingowe niezbędne w pozyskaniu zagranicznych klientów,
  • Jak dostosować reklamę do specyfiki różnych rynków zagranicznych,
  • Jak przygotować się do udziału w targach zagranicznych,
  • Jak dokonać skutecznej promocji firmy dzięki Social Media na rynkach międzynarodowych?

 Webinar poprowadzi:
Pan Grzegorz Bratek - Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet-Rokita) i zagranicznych (Fagor Electrodomesticos, Hiszpania, FagorBrandt, Francja).


Posiada 19 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych.


Prowadził negocjacje w ponad 40 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm lokalnych. Odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych.


Od wielu lat zajmuje się usprawnianiem działań eksportowych, budowaniem strategii rozwoju eksportu, tworzeniem modeli biznesowych współpracy zagranicznej, rozwijaniem nowych kanałów sprzedaży za granicą. Szkolenia eksportowe prowadzi od 10 lat zarówno na rynku polskim jaki i za granicą, wykładał na uczelniach wyższych oraz czołowych instytucjach wspierających eksporterów. Posiada rozległe kontakty biznesowe w wielu krajach, pomaga eksporterom w budowaniu długofalowych rozwiązań biznesowych na rynkach zagranicznych.

 

 

 

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.


Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

 

 

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png