Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie od 170 lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Webinar: Dofinansowanie z tytułu wzrostu cen energii elektrycznej za II półrocze 2019 - 8 czerwca

9
pomysl-innowacja-zarowka
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-06-08 11:00 - 12:00
E-mail
mrak@iph.krakow.pl

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Dofinansowanie z tytułu wzrostu cen energii elektrycznej za II półrocze 2019 r.”,  które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2020 r. w godzinach 11.00 – 12.00.

Webinarium skierowane jest do średnich i dużych przedsiębiorców, którzy w związku ze wzrostem cen energii elektrycznej w II półroczu 2019 r. w stosunku do cen z 30 czerwca 2018 r. chcieliby skorzystać z dofinansowania udzielanego przez Zarządcę Rozliczeń S.A., jak również do pozostałych osób zainteresowanych tą tematyką.
Celem webinarium jest przedstawienie uczestnikom przesłanek udzielania dofinansowania, z uwzględnieniem zasad przyznawania pomocy de minimis.

Webinarium poprowadzi:
Piotr Karp – prawnik w Kancelarii Polowiec i Wspólnicy sp. j., z doświadczeniem w dziedzinie prawa pracy, prawa cywilnego, gospodarczego oraz energetycznego. W ramach bieżącej pracy zajmuje się również wsparciem przedsiębiorców w zakresie uzyskiwania pomocy publicznej.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png