Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie od 170 lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Webinar: Praktyczne zastosowanie arbitrażu i mediacji - jak uniknąć długoletnich postępowań sądowych

26
uscisk-dloni
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-06-30 11:00 - 12:00
E-mail
mrak@iph.krakow.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt.: Praktyczne zastosowanie arbitrażu i mediacji - jak uniknąć długoletnich postępowań sądowych, który odbędzie się w dniu 30 czerwca 2020 r. w godz. 11.00 -12.00.

Zaproszenie jest skierowane do wszystkich właścicieli i przedstawicieli firm.

Cele i korzyści

Po szkoleniu uczestnicy:

  • Znają  różnice pomiędzy mediacją, negocjacjami i arbitrażem
  • Dysponują wiedzą w zakresie skutecznego zastosowania mediacji i arbitrażu, aby nie kierować sporów do sądu powszechnego
  • Dysponują wiedzą nt.  klauzul arbitrażowych/mediacyjnych i ich zastosowaniu  w umowach w celu  uniknięcia procesów w  sądach powszechnych

Webinar poprowadzi:
Dr Magdalena Makieła,
właściciel Kancelarii Adwokackiej dr Magdalena Makieła,  
adwokat specjalizujący się w prawie gospodarczym i prawie karnym gospodarczym, certyfikowany mediator i arbiter. Przeprowadziła ponad 100 mediacji gospodarczych pomiędzy przedsiębiorcami i spółkami prawa handlowego, które w znaczącej części zostały zakończone podpisaniem ugody. Wpisana na listę stałych Mediatorów Sądowych Sądu Okręgowego w Krakowie, Mediatorów Małopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, Arbitrów Sądu Polubownego przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, Mediatorów w Centrum Mediacyjnym przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie, Mediatorów  Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Staropolskiej  Izbie Przemysłowo -Handlowej w Kielcach.

Uczestniczyła w międzynarodowych szkoleniach. Prowadzi liczne wykłady i szkolenia z mediacji gospodarczej dla przedsiębiorców i przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.
Udział w webinarze jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy!

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png