Quadrum Foods Sp. z o.o. to wiodąca polska firma z 20-letnim doświadczeniem, której podstawowa działalność opiera się na eksporcie i imporcie mrożonych owoców i warzyw przeznaczonych do przetwórstwa oraz na rynek detaliczny. Drugą gałęzią jest sprzedaż przecierów, aromatów i koncentratów: owocowych i warzywnych.

Obecny asortyment produktów to ponad 300 różnych pozycji, które są oferowane kontrahentom w ciągu całego roku, m.in. wiśnie, czereśnie, jagody, maliny, truskawki, jeżyny, porzeczki, szpinak, groszek, brokuły, papryka, szparagi oraz wiele innych.

Firma posiada własna markę o nazwie Golden Garden, w którą pakowane są mrożone owoce i warzywa, jak również mieszanki owocowe i warzywne, będące podstawą do przygotowania zdrowych i smacznych posiłków owocowo-warzywnych zaspokajając oczekiwania wymagających odbiorców na towar o najwyższej jakości. Produkty Golden Garden posiadają różną wielkość opakowania, w zależności od potrzeb i zamówień kontrahentów, np. 300g, 400g, 450g, 1000g,2500g.

W celu zapewnienia najlepszej efektywności firma koncentruje się na wyselekcjonowanej bazie dostawców, wieloletnim doświadczeniu w oparciu o sprawdzony zespół pracowników, szerokiej gamie produktów o najwyższej jakości w różnych wariantach według specyfikacji klienta, zapewnieniu ciągłości i elastyczności dostaw, a także pełnej kontroli procesu produkcyjnego zgodnie z międzynarodowymi standardami takimi jak: IFS Broker, Bio, Kosher, Halal czy SEDEX, co wpływa na to, że firma jest postrzegana jako rzetelny i wiarygodny partner spełniający wymagania Konsumentów. Aktualnie firma współpracuje z partnerami z ponad 70 krajów świata.

ul. Moniuszki 22A, 31-523 Kraków
+48 12 370 34 20
sekretariat@qf.com.pl
https://qf.com.pl/

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png