nagrodaOgromne wyróżnienie dla krakowskiego obiektu. Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków okazało się najlepsze w prestiżowym konkursie MP Power Awards na najlepszą infrastrukturę eventową w Polsce, wyprzedzając inny krakowski obiekt ICE Kraków oraz Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Nominowane do konkursu obiekty to miejsca z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów, prezentujące wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń. EXPO Kraków wygrało swoją wielofunkcjonalnością i możliwością organizacji niemal każdego wydarzenia.
–  Jury doceniło nasze możliwości organizacyjne, charakter, atrakcyjność i elastyczność miejsca, zastosowane rozwiązania logistyczne i techniczne oraz otwartość na potrzeby organizatora różnego rodzaju eventów – mówi Ewa Woch, wiceprezes Targów w Krakowie, która odbierała nagrodę.
Finałowa gala MP Power Night odbyła się 18 marca w Teatrze Palladium w Warszawie.

Rekordowy rok Targów w Krakowie

Nagroda była przyznana za rok 2015, a ten dla Targów w Krakowie – właściciela i operatora EXPO Kraków był wyjątkowo udany. Rozwój największego na południu Polski i czołowego organizatora targów i kongresów w Polsce  doskonale widać w liczbach. 354 tys. zwiedzających z całego świata oraz 4 081 wystawców, spośród których 31% stanowiły firmy z zagranicy. Do tego wzmocnienie pozycji rynkowej przez wykup spółki easyFairs Poland – transakcja o tyle ciekawa, że będąca pierwszym w naszym kraju przypadkiem, gdy polska prywatna spółka targowa wykupuje spółkę z zagranicznym kapitałem.

Aranzacja EXPO Krakow pod jeden z bankietow

EXPO Krakow MP Power Award

EXPO Krakow

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png