Izba Przemysłowo- Handlowa, partner webinaru firmy członkowskiej Codlake „ Jak przetrwać trudne czasy?”, serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w tym szkoleniu.

Polska Agencja Rozwoju i Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium "Blockchain – zastosowanie i rozwiązania” które odbędzie się 04.10.

Centrum Business in Małopolska oraz Konsulat Honorowy Rumunii w Krakowie serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję DOING BUSINESS IN ROMANIA.

W imieniu Google, PFR i OChK serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. Zwiększ skuteczność reklam internetowych”, który odbędzie się online w dniu 28 września 2022 r. o godz. 10.00.

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie we współpracy z Targami w Krakowie indywidualne rozmowy między producentami, dystrybutorami, specjalistami ds. zakupów/sprzedaży i dostawcami surowców działającymi w obrębie technologii łączników i zamocowań.

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych Miasta Krakowa do wzięcia w konkursie „Mój Pierwszy Biznes” organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie we współpracy z Gminą Miejską Kraków i ABSL.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png