Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze pt. Akredytywa – bezpieczna forma rozliczenia w handlu międzynarodowym, który odbędzie się w dniu 14 czerwca 2022 r. o godz. 11.00.

W imieniu Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego serdecznie zapraszamy na konferencję oraz warsztaty pn. „Gospodarka o obiegu zamkniętym - od teorii do praktyki” organizowane we współpracy ze Wspólnym Centrum Badawczym Komisji Europejskiej pod egidą ‘Science meets Regions’.

 IPH w Krakowie informuje, iż  24 maja Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje webinarium „e-Faktury i zmiany w fakturowaniu wynikające ze SLIM VAT2”.

Wszystkich przedsiębiorców, który chcą rozwijać działalność eksportową zapraszamy na spotkanie dotyczące zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, w Krakowie 2 czerwca 2022 r.

W imieniu Atlantic Contract zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu „Zostań dostawcą armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce”, które odbędzie się w dniu 19 maja br. o godz. 9.30 w siedzibie IPH w Krakowie, ul. Floriańska 3.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach brokerskich R2B Research to Business w formule  online, organizowanych w ramach  Innovat&Match Brokerage Event 2022 w dniach 8 i 9 czerwca 2022.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png