Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI razem z ekspertami z Kancelarii Franzosi Dal Negro Setti w Mediolanie postanowili przybliżyć temat prawnej strony delektowania się uprawianiem sportu w Alpach włoskich.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie i Polska Izba Biznesowa we Włoszech podpisały list intencyjny o wzajemnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce”, który odbędzie się w dniu 14 grudnia 2021 r. o godz. 10.00.

W dniu 22 listopada 2021 r. Izbie Przemysłowo- Handlowej w Krakowie gościł ambasador Królestwa Tajlandii JE Chettaphan Maksamphan.

IPH jak zawsze objęła patronatem Forum Przedsiębiorców. Już po raz XVI spotkaliśmy się z najciekawszymi osobowościami ze świata polityki, nauki i biznesu.

W dniu 22 listopada 2021 roku w Krakowie uroczyście obchodziliśmy 171 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png