Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Prawo podatkowe – Jakie zmiany wprowadzają regulacje Tarcz 1.0, 2.0, 3.0?”, które odbędzie się w dniu 28 maja 2020 r. w godz. 11.00 -13.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w szczególności do członków zarządów, dyrektorów finansowych, pracowników działów finansowych, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie podatkowe w przedsiębiorstwie.

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z istotnymi zmianami prawa podatkowego w zakresie przepisów Tarcz Antykryzysowych w postaci analizy porównawczej stanu prawnego przed epidemią oraz aktualnego stanu prawnego, z wyłączeniem zagadnień ubezpieczeń społecznych oraz księgowych.

W trakcie webinarium ekspert odpowie również na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi Pan Bartłomiej Pyka – doradca podatkowy  w Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz w prawie gospodarczym. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń, jak i w zakresie doradztwa podatkowego i korporacyjnego świadczonego na rzecz przedsiębiorców, izb gospodarczych oraz związków pracodawców

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, pod którym należy zalogować się.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png