„Święta godne, a nie głodne” pod takim hasłem odbywa się kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności koordynowanej w Krakowie i Małopolsce przez Bank Żywności w Krakowie.

Z powodu koronawirusa w tym roku wydarzenie będzie miało inny charakter niż dotychczas. Uruchomiony został sklep online: www.zbiorkazywnosci.pl, w którym do kupienia będą wirtualne produkty, a za zebrane w ten sposób pieniądze Banki kupią żywność dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Ponadto w niektórych sklepach będzie miała miejsce tradycyjna zbiórka, która odbędzie się bez udziału wolontariuszy, ale jak zawsze klienci będą mogli przekazać artykuły do koszy stojących przy kasach. Potrzebującym można pomóc od 23 do 28 listopada.

W zbiórce bierze udział 28 Banków Żywności.

Więcej szczegółów znajda Państwo na stronie Koordynatora Projektu w Małopolsce, Banku Żywności w Krakowie www.krakow.bankizywnosci.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.pngsantander_mpb2021.png