Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Brexit – wpływ nowych zasad wymiany towarowej na działalność polskich firm”, który odbędzie się w dniu 26 lutego 2021 r. w godz. 10.00 – 12.30.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP: właścicieli firm, menedżerów, osób zarządzających sprzedażą zagraniczną, którzy dokonują międzynarodowych transakcji handlowych z Wielką Brytanią. Celem webinaru jest przekazanie praktycznej wiedzy dot. wymiany handlowej pomiędzy Polską a Wielką Brytanią w nowych uwarunkowaniach prawnych.

Webinar poprowadzi:
Pan Michał Dembiński – Główny Doradca w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej.
Urodził się w Londynie, studiował na University of Warwick oraz The City University, London. Pracował przez 16 lat w Confederation of British Industry (CBI), największej organizacji zrzeszającej brytyjski przemysł. W latach 1988-1997 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika CBI News. W 1997 r. przeniósł się do Polski, pracował na stanowisku dyrektora ds. komunikacji dla Polskiej Telewizji Kablowej (dziś część UPC Polska) oraz dyrektora zarządzającego Trader.com Polska, obecnie część spółki Agora S.A. Od 2002 pracuje w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png