Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Rozliczanie i kontrola dofinansowań z FGŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej”, który odbędzie się w dniu 23 lutego 2021 r. w godz. 10.00 - 11.30.

Skorzystanie z dofinansowania z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (zarówno na podstawie art. 15 g jak i 15 gg tzw. Tarczy antykryzysowej) wymagało od przedsiębiorców spełnienia szeregu warunków. Po otrzymaniu wsparcia nadszedł czas rozliczeń, a co za tym idzie -  potencjalnych kontroli przez właściwe organy. Na to drugie firmy będą musiały być gotowe przez najbliższe 3 lata.

Konsekwencje błędnego rozliczenia środków mogą być dla firm bardzo dotkliwe, a sam proces może generować problemy - zmianie ulegały formularze, a także często wytyczne urzędów. Dlatego kluczowe jest spełnienie wszystkich obowiązków związanych z wykorzystaniem dofinansowania, w tym przede wszystkim prawidłowe rozliczenie środków.

Po dokonaniu kilkudziesięciu rozliczeń, eksperci z firmy doradczej Olesiński i Wspólnicy podzielą się z Państwem doświadczeniem w tym zakresie.

W szczególności zapraszamy przedstawicieli firm, które:

  • otrzymały wsparcie, które nie zostało jeszcze rozliczone i nie wiedzą jak się do tego zabrać;
  • dokonały rozliczenia i mają wątpliwości, czy zostało wykonane prawidłowo bądź chcą się upewnić, czy dopełniły wszystkich obowiązków;
  • otrzymały wezwanie z urzędu w sprawie ponownego rozliczenia środków i nie wiedzą, czy muszą zrobić to drugi raz;
  • zwróciły sporą część środków w ramach rozliczenia dofinansowania i chciałyby dowiedzieć się, czy mogą je jeszcze odzyskać.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z istotnymi zagadnieniami dotyczącymi rozliczania i kontroli dofinansowań z naciskiem na praktyczne wskazówki oraz odpowiedzi na pytania, które budzą najwięcej wątpliwości.

Do rozliczenia i kontroli dofinansowania można się rzetelnie przygotować, o czym będą przekonywać eksperci O&W:

Pani Natalia Mosur - Senior manager, adwokat
Pani Katarzyna Serwatka - Senior associate, radca prawny
Pani Katarzyna Jarczyk - Senior associate

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png