Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Jak zadbać o wrażliwe kwestie prawne w Twojej firmie: restrukturyzacja zatrudnienia oraz nowa dyrektywa o ochronie sygnalistów”, który odbędzie się w dniu 16 marca 2021 r. w godz. 10.00 - 12.00.

Zaproszenie adresowane jest do wszystkich firm zainteresowanych tematyką restrukturyzacji zatrudnienia; oraz do średnich i dużych przedsiębiorców, w szczególności do członków zarządów, dyrektorów i menedżerów pionów: bezpieczeństwa, compliance, prawnego, finansowego, audytu i kontroli wewnętrznej, dyrektorów/managerów HR, a także do podmiotów prawnych sektora publicznego, zainteresowanych zagadnieniem ochrony sygnalistów.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z:
- istotnymi zagadnieniami w zakresie restrukturyzacji zatrudnienia z uwzględnieniem szczególnych regulacji wynikających z sytuacji epidemiologicznej;
- wymaganiami nowej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2019/1937 z 23 października 2019 r. w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii (tzw. dyrektywy o ochronie sygnalistów), nakładającej na przedsiębiorców zatrudniających co najmniej 50 pracowników oraz wszystkie podmioty prawne sektora publicznego obowiązek ustanowienia procedur, rozwiązań prawnych i organizacyjnych oraz wdrożenia narzędzi spełniających wymagania Dyrektywy. Omówimy przede wszystkim praktyczne aspekty wdrożenia w firmie/organizacji systemu zgłaszania nieprawidłowości.

Webinar poprowadzą eksperci Kancelarii Prawnej BKB Baran Książek Bigaj: dr Beata Baran, mec. Wojciech Bigaj oraz mec. Paweł Krzykowski.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

 

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png